Dziś jest piątek, 18 październik 2024. Imieniny: Juliana, Łukasza

Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2024

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata.

2. W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po każdej Mszy św. będziemy odmawiali Litanię do Bożego Serca.

3. W przyszłą i następną niedzielę będziemy zbierali do puszek CARITASU ofiary, których celem jest wspomożenie wypoczynku wakacyjnego najuboższych dzieci i młodzieży.

4. W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy. Nadto w trzynasty dzień miesiąca po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

5. Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy wyrazy życzliwości i serdeczności. Zmarłym w ostatnich dniach Parafianom chciejmy wypraszać dar życia wiecznego…

Jan Sobczak – Marlena Tokaj
zap. II