Dziś jest niedziela, 8 wrzesień 2024. Imieniny: Marii, Adrianny

Ogłoszenia duszpasterskie 30.06.2024

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.

2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej. Przypominamy, że rozpoczynający się jutro lipiec tradycyjnie poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa. W lipcowe dni zachęcamy do modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa. Natomiast w środy zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy za wszystkich powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania.

4. W pierwszy piątek przed południem odwiedzimy starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą, a po południu po Mszy św. zapraszamy na modlitwę ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W pierwszą sobotę o godzinie 17.30 przed Mszą wieczorną odprawimy wynagradzające nabożeństwo różańcowe ze zmianą tajemnic Żywego Różańca.

6. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy. Pomódlmy się także za zmarłych w ostatnim czasie Parafian…

Jakub Piotr Diakowski – Agata Tuchelman
zap. I